Pastaiga ar terapeitu

Ja doma par sēdēšanu pretīm terapeitam un sarunu par savām grūtībām Jums šķiet drīzāk biedējoša vai pārāk klišejiska, tad, iespējams, ir vērts apsvērt domu par došanos pastaigā ar terapeitu. Tāpat var gadīties arī, ka, sēžot un koncentrējoties uz savām grūtībām, Jūsu pašsajūta var pasliktināties vēl vairāk un gluži dabiski prātā var pavīdēt domā - vai man to tiešām vajag? 

Dodoties pastaigā ar terapeitu, runāšana par savām grūtībām var šķist vieglāka, jo grūtības un saruna nav vienīgais, kas konkrētajā brīdī notiek. Turklāt talkā nāk arī kustības un svaigā gaisa pozitīvā ietekme uz Jūsu pašsajūtu.

Pastaigu ar terapeitu var izmantot kā pārmaiņu garākā terapijas procesā, kas pamatā notiek terapijas kabinetā, vai tā var būt vienas reizes tikšanās, lai iepazītos ar terapeitu un saprast, vai vēlaties uzsākt sadarbību vai atrisināt kādu konkrētu jautājumu.

Pastaigas garums: 45 min - 1 h.

Pastaigu ar terapeitu piedāvā Sindija Meluškāne, Veronika Stāvause un Inga Liepiņa. Par pieejamiem pastaigu maršrutiem var vienoties individuāli ar terapeiti. Cenrādis pieejams šeit

Piesakies pastaigai ar terapeitu!