Individuālā terapija

Tāpat kā jebkuras attiecības, individuālā terapija sākas ar iepazīšanos, kam seko atbilžu saņemšana uz Jūs interesējošiem jautājumiem par terapijas norisi un vienošanos, kas iekļauj terapijas mērķi, sesiju skaitu un biežumu, apmaksas noteikumus un citas detaļas. Tāpat gan terapijas mērķis, gan sesiju skaits procesa laikā, abpusēji vienojoties, var tikt mainīts. Visbiežāk sesijas notiek reizi nedēļā un ir 30-60 min garas, tomēr situācijas var atšķirties (atkarībā no grūtībām un klienta vecuma).

Darbs sesijās notiek, apvienojot drāmas terapijas vai deju un kustību terapijas tehnikas un sarunu. Izvēle par labu radošajam darbam un/vai sarunai notiek, balstoties uz Jūsu vajadzībām un konkrētā brīža pašsajūtu.

Individuālo terapiju varat apmeklēt pie Sindijas MeluškānesVeronikas Stāvauses vai Ingas Liepiņas. Cenrādis pieejams šeit.

Par samazinātu cenu piedāvājam individuālas terapijas sesijas arī Rīgas Stradiņa universitātes maģistra programmas "Mākslu terapija" topošajiem un esošajiem studentiem.

Pieteikties uz pirmo sesiju elektroniski vai sazinies ar terapeiti pa tālruni/e-pastu.