Nav vairāk vai mazāk efektīvu psihoterapijas/ konsultēšanas virzienu, bet ir mazāk vai vairāk efektīvi terapeiti.


Klientu atsauksmes par mākslu terapiju

"Drāmas terapijas laikā man izdevās uz savu dzīvi palūkoties no ļoti dažādiem skatpunktiem. Esmu sapratusi, ka arī negatīvās emocijas ir daļa no dzīves, kas jāpieņem, jo, pieņemot dzīves negatīvo pusi, iespējams pilnvērtīgāk izbaudīt arī pozitīvo. Vislielākais prieks ir par to, ka drāmas terapijas laikā no jauna esmu iepazinusi sevī dziļi apslēpto radošumu un iemācījusies saskatīt, ka ne visam dzīvē jābūt perfektam," Žanna (vārds mainīts), 35 gadi.

“Bija forši! Man gribējās nākt un, kad pēc drāmas terapijas aizgāju mājās, bija vienkārši forša sajūta. Tu juties, ka kādam interesē, kas ar tevi notiek." Elīna (vārds mainīts), 18 gadi.

"Uzsāku deju un kustību terapiju pirms vairākiem gadiem. Biju pārcietusi trīs onkoloģijas operācijas un insultu. Mocījos ar sliktu pašsajūtu un koordinācijas traucējumiem. Šobrīd jūtos stabilāka uz savām kājām, man ir uzlabojies garastāvoklis, esmu atsākusi strādāt, " Ilze (vārds mainīts), 58 gadi.

"Visu dzīvi mani ir pavadījušas dažādas bailes - kas notiks rītdien, ka mani tuvinieki var nomirt, ka varu saslimt. Draudzene ieteica aiziet pie deju un kustība terapeita. Ar katru sesiju sāku justies stiprāka, pārliecināta un spējīgāka tikt galā ar savu dzīvi", Elīna (vārds mainīts), 26 gadi

"Esmu ratiņkrēslā no 25 gadu vecuma. Pēc nelaimes gadījuma nespēju sevi pieņemt. Deju un kustību terapija ļāva iepazīt savas stiprās puses un meklēt jaunus virzienus savai dzīvei", Artūrs (vārds mainīts), 30 gadi.